اخبار

زیارت مجازی حرم امام حسین علیه السلام

زیارت مجازی کربلا

دود این شهر مرا از نفس انداخته است
به هوای حرم کرب و بلا محتاجم

شاید هیچوقت از یادمان نرود که این بیماری منحوس کرونا چگونه بین ما و حبیب‌مان جدایی انداخت و شاید سال‌ها بگذرد و بگذرد ولی داغ زیارت اربعینی که از ما دریغ شد، سرد نشود. اصلا مگر برای نوکر، چیزی شیرین‌تر و محبوب‌تر از زیارت مولا و اربابش وجود دارد.

هر چقدر که روزها می‌گذرد و بار گناهانمان سنگین و سنگین‌تر می‌شود، انگار بیشتر احساس نیاز به زیارت سیدالشهداء علیه السلام می‌کنیم و چیزی همانند زیارت ارباب بی کفنمان ما را آرام نمی‌کند.

حال که سرنوشت برای ما فراق را رقم زده و دستان خالی و فقیر ما از شبکه‌های ضریح مولا و سروران دور است، می‌توانیم از همین جایی که هستیم دل را روانه حرم یار کنیم و کربلایی ‌شویم. خوبی زیارت مجازی  حرم امام حسین علیه السلام به این است که دیگر نیازی به ویزا و پاسپورت هم نداریم.

اگر دل شما هم برای زیارت حرم امام حسین علیه السلام پر می‌کشد و برای دیدن حرم ارباب غریبمان لحظه شماری می‌کنید، اذن دخول را بخوانید و وارد حرم سید الشهداء علیه السلام شوید. ” اللَّهُمَّ إِنِّي وَقَفْتُ عَلَى بَابٍ مِنْ أَبْوَابِ …”

از طریق لینک زیر میتونید زیارت مجازی کنید

زیارت مجازی

‫5 نظرها

  1. آقا جانم یا اباعبدلله از وقتی اومدم زیارتتون دیگ طاقت دوری شما رو ندارم به خاطر حضرت زهرا بطلبید آقا،مولا،سرور،سیدالشهدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا